Můj psí podzimní den

18. listopadu 2016

Jednoho podzimního dne jsem se vzbudil a jako obvykle jsem čekal na granulky a pohlazení od mé rodiny. Když jsem se konečně dočkal, panička došla pro vodítko a šli jsme na vycházku. Kousek jsme se svezli, ale pak už jsme šli jenom po svých :-)

Na louce jsem dostal volno a tak jsem toho využil a šel jsem prozkoumávat les. I přes všechna ta pískání se mi moc nechtělo, ale potom jsem si to rozmyslel a asi po deseti minutách jsem se vrátil zpět (přeci jenom na to mám čtvrt hodiny).

Když jsem se vrátil panička mě pochválila pamlskem. Mmmmmm byl výborný. Poté jsme opět nasedli do auta a jeli jsme domů. Doma mě čekal výtečný oběd a po obědě chvíle odpočinku. Když jsem se vyspal, šli jsme si hrát s míčkem, který jsem aportoval asi hodinu. Moc mě to bavilo.

A večer? Večer mě čekala moje oblíbená procházka "na křižovatky'' cestou jsem si i zaběhal ovšem jen na vodítku. Hned co jsme došli domů jsem dostal výbornou večeři a po ní jsem šel spát... Dobrou noc.

 

Uděleno: 75 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?