Můj sen

7. dubna 2011

Od malička jsem toužila mít bernardýna, ale snem mých rodičů bylo chovat německou dogu. Pořídili jsme si nádherné štěně žluté Německé dogy a byli jsme sní šťastní celých 6let. Sárynka nás po torzi žaludku opustila na věky. Těžce jsem to nesla a rozhodla jsem se že si pořídím bernardýna.

 

Měsíc potom co nás Sárynka opustila jsem našla inzerát na slovenkých webových stránkách. A kontaktovala jsem paní která nabízela dvě malé roztomilé štěnátka. Paní souhlasila s tím že cheme fenečku a po třech dnech jsme si pro ni jeli. Cesta byla dlouhá plná očekávání. Po příjezdu nás čekali manželé s dvěma malými dětmi. A na zahradě běhaly ty dvě roztomilé miminka. Už předem jsme věděli že ta naše se bude jmenovat Adélka. Jak jsem ji viděla hned jsem začla štěstím plakat. Po hodině povídání jsme se vydali na dlouhou cestu zpět. Po příjezdu domů jsme Adélku seznámili s našim druhým pejskem. Ti dva jsou dodnes kamarádi. Adélka je úžasný pes bez kterého si nedokažu život vůbec předtavit. Dnes je tomu víc než rok co ji mám doma a nikdy nelituju toho rozhodnutí mít doma tak velkého, statečného, laskavého a nádherného psa. Mám Vás ráda! :*

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?