Můj sen

24. února 2012

Můj sen byl opravdu ale opravdu akční: byl akční, protože jsem s sebou pořád mlela, trhala, kousala, běhala až dokonce sprintovala! Bylo to vše, takže jsem se ve snu převtělila do psa komisaře Rexe! Zdálo se mi na jednom z lidí něco divného, šla jsem tedy se svým paníčkem směrem za ním.

 

 

Pořád jsem ale nevěděla, co na něm se mi nezdá, ale nelíbil se mi, vážně ne! Šli jsme s pánem za ním jen proto, že se chtěl pániček zeptat, kolik je hodin. Ten neznámý člověk se k nám otočil a řekl 15:32, proč?

 

Pán se na něho podíval a ten neznámý zase šel dál, ale v tom se páníček podíval na fotku, kterou mi ukázal a řekl, že prý je tento člověk hledaný už několik let a nikomu se nepodařilo ho chytnout. Tak sme se s pánem vydali za ním, já jsem běžela jak rychle to snad šlo.

 

A jak jsem už říkala že se mi na něm něco nezdálo, byly to ty drogy. Vyskočil na střechu, já za ním, pán první nechtěl, ale musel. Já jsem si ho sice moc nevnímala a běžela za pachatelem, abych ho dostala a co? Dostala jsem ho, to jsem ale šikovná, co?!

 

Pachatele jsme zatkli, našli jsme u něj několik sáčků drog, no prostě hrůza. No tak jsme ho dovezli na policejní stanici, zavřeli, zapsali, že už je chycený a dostali jsme odměnu. Ale to nevím jakou, protože jsem asi musela hodně vyvádět v tom snu, když mě panička probudila. A tak takové já mám sny.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?