Můj sen - nesplnitelné

17. listopadu 2012

Ahoj. Možná bych se měla představit, ale myslím že to nutné není. Stačí Vám jen jméno toho úžasného flekatého poníka, který nese hrdě jméno Lolly.

 

 

Dlouho jsem přemýšlela, o čem napsat, ale pak mně napadlo, že o vztahu k téhle poničce je toho dost na povídání a někteří lidé mne i snadno pochopí, pokud lásku k nějakého koníkovi nebo poníkovi zažili. Lollinka je prostě moje srdcovka. Na Lollince jsem poprvé jela na vyjíždku, když jí byli asi tři a půl roku a mne třináct.

 

I přes svou malou postavu (malou, ale robustní) si mne hned získala svojí ochotou spolupracovat, elánem a energií, která z ní vyzařovala na každém kroku. Začala jsem se o ní starat a brzo mi přirostla nehorázně moc k srdci. Náš příběh není plný jen úspěchů, ale i neúspěchů, období vyjížděk, kdy jsem se kolikrát bála, co mi zase může provést, a co mi provedla.

 

Ale žádná jsme se nevzdali a výsledky byli úžasné. Bohužel, musela jsem odejít z klubu, a jak je známo, poničku dostal do péče někdo jiný. Je mi jedno, kolik jí je, jak se chová, jestli je malá a nebo jestli se na ní nedá závodit, já jí chci jako společníka, kamaráda, protože k ní mám vztah jako k žádnému jinému koníkovi. Bohužel, nejspíš se mi tenhle sen nesplní, ale pořád doufám. Tak zatím hodně štěstí, Lollinko, snad se zase shledáme.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?