Můj splněný sen aneb můj nejkrásnější den :)

26. srpna 2016

Před rokem přesněji 21.7.2015 jsem si šla pro moje morčátko :) No ale to není celý příběh :) Začalo to tím že moje mamka s nevlastním tatínkem a mými 2 sestřičkami šli na jednu akci u nás v obci. Já jsem jsem ten den byla u babičky bylo to asi nějak koncem června. :)

Moje maminka mi to vyprávěla jak se to všechno stalo nemohla jsem tomu uvěřit.Řekla mi toto.. Já jsem totiž věděla že jdou na tu akci :) ale chtěla jsem být u babičky :)no ale k věci :) mojí maminku napadlo jak tam vešli tak že půjdou zkusit tombolu :) takže mamka si koupila lístky :) a paní začala točit a mamka měla číslo a paní ji nabídla nějaký lísteček :) já si moc přála hlodavce byli tam asi 2 hodiny a potom přišli k babičce a maminka mi řekla že ví že jsem si přála hlodavce a ukázala mi papírek kde bylo napsané "Vyhráváte 1 morče odběr za 1 měsíc" a dole byl kontakt na paní která mamince dala ten lísteček. Byla jsem štěstím bez sebe.. Tak že dá říct že jsem vyhrála morče za 20 kč. :) Lepší než ze zverimexu kde zaplatíte za morče 130,-.

Asi po necelém měsíci mamka volala té paní to bylo 20.7.2015 a ptala se kdy si máme to morčátko vyzvednout :) paní ji řekla že klidně zítra :) a řekla ji taky že to jsou všechno kluci :) tak jsem přemýšlela o jméně :) napadlo mně hodně jmen... Např.Alone,Dark,Kiwi,Pastelka atd.

V to odpoledne 21.7.2015 jsem šla s rodiči a sestřičkami k té paní si to morčátko vybrat no.. vybrala jsem si krásnou trikoloru :) dali jsme ho do krabice, paní jsme poděkovali a šli domů :) cestou se mně maminka zeptala jaké jméno mu dáme. Řekla jsem asi možná Dark ale mamka řekla " Hmmm.. něco normálního a originálního a vzpomněla jsem si na můj seznam s těma jménama ale ani jedno se k němu nehodilo .. a řekla jsem si hm.. co takhle z nějaké knížky nebo tak jsou přece v knížkách originální jména no a tak mně napadlo že můj spolužák ze třídy donesl představit třídě v češtině knížku jmeném KUKY SE VRACÍ a řekla jsem mamce už vím jaké jméno mu dám Kuky!

Maminka mi odpověděla no to je krásné jméno. :) Po 20 minutách pěšky jsme dorazily k babičce ten malý poklad ukázat a potom jsme šli a po dalších 10 minutách jsme byli doma :) já jsem mu do nové malé klece dala piliny..do misky granule a do jesliček seno. :) Vytáhla jsem ho z té krabice do které jsme ho dali když jsme si ho brali od paní :) a dala jsem ho do klece :) kousek se bál ale to zvykl si :) od té doby nás má rád :) červnu/červenci oslavil 1 roček :) a taky jsme 21.7.2016 oslavili že byl u nás 1 rok :) ♥ a snad ještě dalších 7 aspoň bude ♥ mám tě ráda Kuky ♥

Děkuji za přečtení tohoto příběhu jestli budete přemýšlet jestli jsem si ho vymyslela tak ne je to pravda♥ vaše Aneta 13let (klip2008)

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?