Můj spolubydlící Damon

8. ledna 2016

Ahoj! Jmenuji se Amálka a povím Vám příběh o tom, když k nám do rodiny přišel nový člen rodiny. Byl to kocourek kočky evropské, jménem Damon (Dejmon). Přišel k nám zhruba před 2 měsíci. Panička pořád chtěla nějak rozšířil zvířecí smečku(patřím tam já, včetně králíčků,andulky,činčil,(už zemřelé želvičky), teď už tam patří i Dejmon).

První den se mě bál, (možná proto že nebyl naučen na psy), zkrátka jsme se se sami sobě vyhýbali. Na mou společnost si zvykl asi až za týden,dva, ale lidí (kromě naší paničky) se bál do teď. Nedávno si zvykl i na ně, nicméně mě už nechá k sobě přiblížit, nesyčí na mě, ale je tady jedna věc, co se mi nelíbí... No spíš dvě... První je: Pořád mě packami "propleskává" po hlavě, přeskakuje přese mě, no prostě si na mně dovoluje. A druhý důvod je ten, že na mně a paničku žárlí...Například když jdeme spát,(já, panička a Dejmon) tak se nemůžu přiblížit k paničce, nesmí mě tam hladit, ale když už mě pohladí, tam na mě kocour vyskočí a vyžene s postele. Jinak je moc hodný, mazlivý, sem tam je i klidný, ale přece už jsem starší pejsek, tak potřebuji trochu klid, ale s tím koťátkem, moc nejde...:D

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?