Můj těžký příběh

28. dubna 2015

Ahoj, já jsem Ted a teď vám povím svůj těžký příběh. Ani nevím kde jsem se narodil, ale vím že když jsem poprvé otevřel oči neviděl jsem svět z té dobré stránky. Moji maminku její páneček vykopl z auta u veteriny a v tašce k ní dal nás-6 štěňat v hrozném stavu.

Hned jak na nás našli, začal boj o náš život. Maminka neměla mlíko, měla jedno oko těžce zanícené a byla hladová a vyhublá. My s mými čtyřmi bratry a s mou sestřičkou jsme na tom byli velice špatně. Byli skrz naskrz prolezlí červíky, byli jsme pohublí a hladoví a jeden z mých brášků měl dysplazii kloubů a v jeho dvou týdnech ho museli nechat uspat :(. Veterinář nám dával minimální šanci na přežití. Já sám jsem na tom byl ovšem nejlépe. Ale všichni i s maminkou jsme byli obrovští bojovníci a přežili jsme, ale naše maminka to měla opravdu těžké, dokonce i teď bere hromady léků a kapky jelikož se jí oko ještě nezahojilo. Navíc přišla o páníčka naroilo se jí 6 nezbedných štěňat, no kdo by po tomhle nebyl ulekaný. Nicméně se všichni zotavujeme a všichni z nás až na Čertíkä(ten je nejzlobivější)včetně maminky jsme si našli nový domov a za týden, už budeme každý u jiných páníčků. Tak vám děkuju za přečtení vašeho příběhu a můžete zanechat hodnocení na mém i na profilu 2. pániččina psa Jacka. Panička je HaJ.

 

Uděleno: 85 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

HJT

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?