Můj vysněný kůň

26. září 2013

Jednou se mě kamarádka zeptala, jestli bych nechtěla jet na koňský tábor. Ze začátku se mi nechtělo, ale nakonec jsem jí řekla že pojedu.

Když jsme se ubytovali, šli jsme si prohlédnout koně. Na první pohled jsem věděla, kterého koně budu mít nejradši. Stellu. Byl to první kůň, kterého jsem při prohlídce stájí uviděla a hned se mi zalíbil. Chvíli se na mě díval a potom ke mně přiklusal. Byl to jedinečný okamžik, kdy jsem si mohla pohladit úžásnou klisnu jménem Stella po měkkém nosánku. Nechtěla jsem už pak být s jiným koněm, jen se Stellou. Byl to prostě vyjímečný kůň. Když jsem ji hřebelcovala, usmívala se a nehýbala se, protože si to užívala.
Týden hrozně utekl a my jsme si to se Stellou hrozně užili. Popravdě, víc času jsem trávila s ní, než s mojí kamarádkou. Naposledy jsme se Stellou rozloučili a já jsem odjela. Bylo mi smutno. Stýskalo se mi po hebkém čumáčku a po strkání nosu do mé kapsy s pamlsky. Rozhodně musím jet příští rok znovu!

 

Přidáno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

Rea

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?