Můj vztah k plemeni

27. listopadu 2012

Dobrý den. Myslím si, že jsem již v některém článku zmiňovala, že se mi odjakživa líbí plemeno "bobtail". Jenže kvůli tomu, že bydlíme v bytě, tak jsme si velkého pejska pořídit nemohly.

 

 

No a tak jsem si řekla, že by jsem se někdy s rodinou mohla podívat na agility, abych zjistila, jaké plemeno je to pravé. Viděla jsem tam hlavně australské ovčáky. Moc se mi líbí hnědý australák. Ale ten není také moc malý a v bytě by se možná měl hůř než v domečku se zahrádkou. A najednou jsem viděla jak jorkšírek běží agility.

 

A v tu ránu jsem se do plemene zamilovala. Mám ráda sporty, tak proč nesportovat se svým nejlepším kamarádem "pejskem"? No a scháněli jsme inzeráty a teď už máme toho našeho malého čertíka doma. Snažím se ji naučit co nejvíce a tady v Sokolově, kde bydlíme, je i cvičák. Tak do něj budeme chodit a doufám, že se někdy zúčastním agility. Moc se těším a snad se vám článek bude líbit.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?