Můj zlobivý Baddy

5. února 2012

Baddy je ty dva měsíce docela zlobivý, když chodíme na procházky, je hodný, sice někdy očuchá nějaký ten roh, ale jinak moc nezlobí. Když dojdeme na louku, tak si hrajeme, někdy ho tak vyvedu z míry, že na mě začne štěkat, skákat na mě a olizovat mě, ale jinak je celkem v poho.

 

 

Dojdeme až na vršek, kde je Hřbitov a tam se většinou otáčíme a jdeme zpátky domů. Ale než dojdeme domů, běháme po louce, co nám jen zdraví dovolí. Když jsme udýchaní, tak jdeme domů a cestou nezapomene Baddy zaštěkat na nějakého toho psa, takže to pak je jako  když jdeme nějakým průvodem jako celebrity, protože v naší vesnici je docela dost psů a tak se do bez štěkotu asi nedá projít.

 

Když dojdeme domů, Baddymu dám jídlo a vodu a zavřu ho do jeho boudy a modlím se, ať až půjdu za ním do boudy druhý den, tak aby tam zase nebyla spoušt jako minule, roztrhané matrace a bůh ví co ještě.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?