Musím se tu také trochu představit

18. září 2013

Ahoj kamarádky a kamarádi. Jsem ze čtyř sourozenců. Mě a tři sestřičky našli a přinesli do útulku v Jimlíně. Byly jsme takové čtyři chlupaté kuličky.

Protože jsme nic jiného nepoznali nebo spíš si nic jiného ani nepamatovali, docela se nám v útulku líbilo. Byli jsme spolu a mohli si hrát a i napapat jsme dostali.
Mně pojmenovali Bobísek, jak se jmenovaly sestřičky už nevím.
Do útulku chodilo dost lidí, někteří jen okukovat pejsky, někteří je vodili na procházky a někteří si je odvedli k sobě domů. Chodil tam i můj nynější páníček, nosil do útulku různé věci a i papání. Jednou přišel s pánem, co tu často křičel na zlobivé pejsky a něco si říkali. Pak mě ten pán zvedl a podal mě páníčkovi. Nevěděl jsem, co se bude dít a moc se mi od sestřiček nechtělo, hezky jsme si spolu hráli. Taky to páníček za to schytal. Když mě nesl ven, praštil se ve vchodu pěkně do hlavy, čekal jsem, že upadne a já bych hned běžel zpátky k sestřičkám. Ale to se nestalo.
A tak si mě páníček odvezl, začal mi říkat Bob a od té doby jsme pořád spolu. Zvykl jsem si na něj a začal jsem ho mít i moc rád, protože se o mě hezky stará, dobře mě krmí a hodně mě učí.
Tak to je asi všechno. Jestli o nás budete chtít vědět víc, tak si přečtěte mé vyprávění v Psích příbězích.

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?