Mykeš loví krysy

7. února 2013

Náš černobílý kocourek Mykešek nejednou chytil potkana. Jak to tedy probíhalo? Mykeš sedí na venkovní lavičce, já přijdu domů a on se mi začne plazit pod nohama, otírá se o mě a mazlí.

 

 

Ze školy jsem mu donesla nějaké to masíčko a Mykešek si na něm pochutnal. Odešla jsem domů. Za půl hodinky vyjdu zase ven a co nevidím! Na šlapáku leží velká mrtvá krysa! Hrozně jsem se polekala, protože tyto potvůrky zrovna v lásce nemám. Kouknu na stůl... sedí tam Mykeš a spokojeně si olizuje ťapky. Moc jsem ho pochválila a dostal ještě kousek toho dobrého vepřového.

 

Jenže mu to masíčko nějak zachutnalo a já pak za pár dní vyjdu den a dostanu nový šok! Další krysa na šlapáku! A Mykeš si pohodlně sedí na stole a mňouká, jako že by chtěl za odměnu další masínko. No nejsou ty kočky chytré? A odvážné? Já bych se takovou mršku zabít neodvážila! Vždyť ta krysa byla pomalu větší (na délku i s ocasem) jak Mykeš. No, jsem na něj pyšná, tak ať vám kočky a kocouři a koťátka dělají taky takovou radost.

Mykeš, Samy, Sisi, Pupy a panička

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?