Na chatě - část I.

28. března 2012

Jednoho dne se má panička se svojí rodinou rozhodla, že chtějí jet na chatu. Taky tak provedli. Sbalila mě, zabalila taky všechny ostatní a taky sebe. Když byli hotoví, rychle odnesli batohy, věci i zavazadla a všechno ostatní do auta.

 

 

Jak jsme vyjeli, byl jsem netrpělivý, tak jsem začal mňoukat. Z cesty jsem byl unavený a usnul jsem. Pro mně je lepší nevědět o okolí a raději odpočívat, i když dobrodružství je někdy lepší, jenomže za chvíli jsem se nestihl ani vzpamatovat a už jsme byli na daném místě, na chatě.

 

Má panička mě oblékla do nového teplého oblečku a šli vyskládat všechny věci z auta. Byla mi hrozná zima i přes ten teplý obleček. Na horách bylo sněhu až nad hlavu. Jak panička otevřela dveře, tak jsem byl rád, že zas a znovu můžu být někde jinde než jen na jednom místě.

 

Panička mě dala i s přenoskou na křeslo a otevřela mi mřížku. Chvíli jsem se musel rozhlížet a znovu si zvykat na nové prostředí, na druhou stranu to tak hrozné nebylo. Sem tam jsem poznal nové věci a zjistil jsem, kam vousky strkat nemám.

 

Když jsem se konečně rozkoukal v místnosti, tak panička otevřela další dveře, aniž by si mě všimla, takže jsem se všude podíval, kam jsem jen mohl jít, dokonce jsem jako zběsilý běhal ze schodů na horu a dolů a nikdo si mě nevšimnul. A najednou jsem našel ještě další otevřené dveře, které vedly někam do neznáma.......


Pokračování příště.

 

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?