Na chatě - část II.

15. února 2013

...Poté jsem vešel do stodoly a tam byla všude tma. Něco kolem proběhlo. Lekl jsem se a málem jsem se otočil a vrátil jsem se, ale naštěstí jsem viděl na konci stodoly světlo. Byly tam různé věci, některým jsem ani nerozuměl, třeba těm čtyřem kolům, od čeho byly a k čemu vůbec jsou?

 

 

No a tak jsem šel dál. Všechno jsem očuchával, aby jsem si zvyknul, ale stejně jsem si nezvyknul. Ale i přesto se mi tam začalo líbit, kdyby tam něco neproběhlo. Začal jsem se s tou věcí honit, a přitom jsem ani nevěděl, co to bylo. Ale to mi v ničem nebránilo. Poté přišel do té dílny člověk. Ale mě nezpozoroval a pak odešel. A to zvíře se mi znovu ztratilo. Nějakým způsobem jsem se dostal na konec té dílny.

 

Jenomže to nebylo všechno. Na konci byl ještě žebřík a jelikož jsem se na něm naučil lézt už doma, tak jsem nahoru na další patro vylezl. Tam jsem se procházel. A najednou jsem spadl dolů, protože v podlaze byla díra. A tak jsem se probral a vedle mě byla panička, v jedné ruce měla misku s vodou a v druhé ruce měla misku s mým nejoblíbenějším jídlem asi proto, aby mě na to nalákala.

 

Hnedka jsem vstal a napil jsem se. Panička mě vzala dolů a všichni byli rádi, že mě vidí. Už jsme měli jet domů a tak mě panička odnesla do auta, kde se mi vůbec nelíbilo. Už jsme byli doma, kde se mi líbí a je mi to tam známo. A první, co jsem udělal, bylo spaní. Nenadarmo se říká, všude dobře doma nejlíp.


KONEC

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?