Na každého jednou příjde

7. listopadu 2010

Jednou každý objeví city, které chová ke koním.

Dostane poprvé koně na starost,poprvé kluše,cválá... a taky poprvé spadne z koně. Ráda bych znala váš názor.Taky jste takhle spadly z koně?Jestli ne,tak jak?

 

Ahoj,jsem Paulína
Jezdím na koni už sedm let.Hodněkrát jsem spadla z koně ale teď vám popíšu jaké to bylo poprvé.

 

Bylo to zrovna v Zimě,kdy bylo kluzko a byla jsem sama ve stáji.Všechnu práci jsem měla hotovou.Adéla(naše vedoucí) šla rychle uvařit oběd.Jenže tam byla dvě hodiny a já málem usnula.Zrovna se obsedlal kůň Samson.Tehdy byl obsedlán asi před dvěma dny. Nudila jsem se a tak jsem začala uzdit Samsona.Vyvedla jsem ho z boxu a pomocí koleček na něj nasedla.Neuměla jsem pořádně sedlat.Vysedla jsem na něj a začala cválat. Najednou tam přiběhla Adéla. ,,Slez dolů!'' začala na mě volat. Nešel mi zastavit až tam Adéla vlítla a uklidnila ho.

 

Jak jsem slízala a byla vystrašená asi ucítil můj strach,protože se znovu rozcválal a já byla na jedné starně sedla a jednu nohu jsem měla ve třmenu a druhá mi tam plandala. Držela jsem se sedla.Když,už mi konečně zastavoval neudržela jsem se a povolily mi nohy a já zavřela oči a pustila se. Akorát jsem měla menší zlomeninu kotníku. Od toho dne jsem na něj dlouho sednout nechtěla,ale nakonec jsem svůj strach překonala.Nebyl to můj nejhorší pád,ale byl první :D

 

Přidáno: 20 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?