Na krásné jarní vycházce

6. května 2015

Ahoj, jmenuji se Haryk. S paničkou jsme se rozhodli že půjdeme na procházku, a tak jsme vyrazili. Šli jsme přes louku ke garážím, ke splavu...... Pak jsem se vykoupal a jelikož bylo obrovské vedro a panička mi nechtěla přestat házet míček, tak jsem byl naprosto vyřízený. Večer jak jsme přišli domů tak se pěkně rozpršelo.

Panička mě vytáhla na takovou prochajdu jen proto abych se vylítal a abych poslouchal i venku, a hlavně proto že mám problém s močovým měchýřem!!

Musíme někdy cvičit i venku aby... jsme udělali zkoušky!! Chtěli by jsme udělat zkoušky ZOP (základní ovladatelnost psa) , už máme jen problém s chůzí u nohy a s povelem vstaň takže se to doučíme a prostě to zkusíme.

Teďka jsme objednávali výkonnostní knížku tak jsme zvědaví jestli to dojde.
Pak by jsme chtěli jít na všechny ostatní zkoušky ze základní poslušnosti (protože je víc obtížnostní), pak na myslivostní zkoušky, na DogDancing zkoušky ( a zase na další ... protože jich je víc a jsou asi obtížnější), no a pak by jsme chtěli udělat zkoušky z Agilit.

Momentálně budeme stavět na chaloupce pro mě překážky takže se bude hodně trénovat, i základní poslušnost, i dogdancing, i agility a nakonec i coursing budeme vyrábět! Na něj se nejvíc těším! :D

Mějte se hezky, užijte si krásněho jara,.... a ahoj :)

 

Uděleno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?