na louce♥

8. března 2011

Dnes jsem byl smutný protože mi pánička odešla brzo do školy a já si neměl ským hrát tento článek bude o dnešním dnu když jsem čekal než příjde pánička ze školy zazvonil mobil a najednou........ kdo voláá? =),přece moje pánička ať pro ní její maminka přijede po TV vše jsem slyšel a netrpělivě čěkal nemohl jsem se dočkat.

Potom její mamka odešla a jela pro ní čekal jsem zhruba 30minut.Potom slyším dupáni po schodech a kdo to ? říkam si kdo? přece moje milovaná pánička jupíííííííí. Přivítala mě i já jí a odložila tašku převlíkla jse a kouká na mě a říka:ty by jsi chtěl ven viď,ale to já přece taky říkámi. Po 10 minutách jsme šli ven co budeme asi dělat? řikal jsem si..a najednou vidím jak nese dva kýble a prkno položila jeden kýbl na levou stranu a druhý na pravou stranu a položila naně prkno a já se radoval,jupíí tu překážku dobře znám.Ale najednou nese další dva schůdky a dvě tluščí prkna zarazím se =O ooo co to bude?říkam si, a najednou :to koukáš viď já vím tu ještě neznáš seznámim tě sní.Seznámeni trvalo 20 minut a pak jsem jen skákal hop hop hop hop následovali piškoty jako odměna mňam!=).K večeru když jsme šli domů pánička řekla pojď Majkýnku vifotíme se a tato fotka s toho vznikla krásný den, i takoví přeju já vám♥

 

Přidáno 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?