Nadbytečný Béďa

19. prosince 2011

Tento příběh začal, když se Beďa dostal po narození do rodiny s malou holčičkou. Začátky byly fajn, jenže začal hrabat, trhat kytky, atd. Prostě to, co malá štěňátka dělají. Najednou jim začal vadit, tak ho zavírali do cvingru, kde tam trávil spoustu času.

 

 

Když mu bylo 7 měsíců, tak ho nabízeli lidem, nebo že ho utratí. Našel se jeden človíček, který si ho vzal, jenže pracuje v hospodě a neměl na něj čas. Byl mezi lidmi na hospodě a spal s ním doma. My tam jezdili a Béďa se stal mým mazlíkem, netrvalo dlouho a máme ho doma.

 

Postavili jsme mu hned boudu. Mám dvě malé děti a ty na něj nedají dopustit, je tak hodný a rozumný, že bych ho nikdy nevyměnila. Máme velký dvůr a chodíme s ním na procházky. Béďa je jak vyměněný, máme ho sice zatím čtyři dny. Je to už náš miláček. Čeká nás kontrola na veterině, jestli je v pořádku, očkovaný tak, jak má být atd... Pro jistotu.

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?