Nádherná zimní vyjížďka ....

1. dubna 2011

Ještě když Daisy čekala hříbě tak jsme se s holkama rozhodly že podniknem velikou vyjížďku. Holky obvolaly snad všechny holky co chodí a jezdí na koních. Nakonec jsme se sešli v 10 . Když jsme byly připravené vyjet tak si kámoška vzpoměla že si ještě musí odbehnout pro helmu . Tak jsme se trochu zbrzdili ale nakonec jsme vyjeli jakštak brzo . Já jela jako jediná bez sedla protože by pro Dejku bylo asi hodně nepříjemné kdybych její velké bříško stahova podbřišníkem.

 

Naše vyjížďka byla naplánovaná dokonale. Jeli jsme nadherně zasněženým lesem . Přes pole a louky no prostě krása.... Když jsme projížděly už 2 lesem tak jsme si řekly že si zacváláme . Když jsme nacválavali tak se koně už asi hodně moc těšili a začali řehtat vesele vykopávat . Kámoška jela na jedné neposedné kobylce a ta se jí postavila . Bohužel se neudržela a spadla . Noha se jí zasekla ve třmenu a to kobyla jí málem ušlapala . Holky tam sebou měly i psy a tak ten jeden z nich jmenoval se Bady tak okamžitě běžel k té holce co spadla s začal se pokoušet jí z té hrůzy ven . Po chvíli se mu to přece povedlo a kámošky byla zachráněna , ale její kobyla se ještě víc poplašila . Začala utíkat někam pryč po poli . Daisy byla tenkrát na ni strašně závislá a tak se za ní rozutíkala ja střela . Já jsem se držela jen tak tak, ale holky po mě začaly řvát ať jí chytnu . Tak jsem Daisy ještě pobídla . Daisy teda přidala a když jsme se konečně dostaly na dosah tak jsem začala usilovně přemýšlet jak jí zbrzdit . Nakonec jsem si vzpoměla že mám kolem sebe vodítko . Vodítko jsem okamžitě rozepla a nahla se Daisy přes krk A zapla vodítko té kobyle za udidlo . Po chvíli jsem ji zbrzdila a konečně se vrátila zpět k holkám . Když jsem se vrátila tak mi holky poděkovaly obrovským potleskem. Kámoška byla moc štastná že je její kobylka zase zpět a proto nás pozvala na horkou čokoládu k ní domů . Tak jsme se k ní vydaly když jsme k ní dorazily tak jsme koně vypustily do výběhu a šli si dát tu slibovanou čokoládu . Čokoláda byla moc dobrá . Moc jsme si na ní pochutnaly. Když jsme jí dopily tak byl čas vzít koně a jet zpátky domů.
Po příjezdu domů byli koně tak unavení že usínali okamžitě jen co jsme je zavřeli :).

♥Terka a Daisy ♥

 

Přidáno: 43 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?