Nahánění zvířat a provokování koček

12. července 2013

Nera je fenka Beaucerona, není jí ani rok. Ale je to pěkná potvora, strašně ráda nahání srny a kočky. Když jdu s ní na procházku, mám jí na 10 metrovém vodítku, aby měla trochu volnosti.

Jednou se ale stalo to, že podél lesní cesty se rozběhla srna a samozřejmě že Nera se rozběhla za ní. Mě je 12 let a nemám moc velkou sílu a proto mě strhla k zemi, vyškubla mi vodítko z ruky a zdrhala. Měla jsem jen odřené dlaně, prsty, lokty, kolena a malou modřinu na boku. Chvíli asi 2 minuty jsem na ní volala, nakonec ale jako vždy přiběhla. Jednou, asi před měsícem, jsem s Nerou šla na procházku. Zavírala jsem branku a nevšimla jsem si, že se Nera do zatáčky rozběhla za sousedovou kočkou. Nabrala jsem to hlavou do branky, a protože jsem pořád měla v ruce to vodítko, sjela jsem tou hlavou po brance. Měla jsem jen sedřené obočí. Zaběhla k sousedovi na zahradu, ale hned se zase vrátila. Kočka se sice rozběhla ještě dál na louku, ale Nera to vzdala a vrátila se za mnou. Dostala vynadáno a zase jsme šli. Nikdy bych nevěřila, že Beauceroni tak rádi za něčím běhají. Přidáno: 26 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?