Náhlá zpráva

20. května 2012

Tenhle smutný příběh je o mé zesnulé kočičce Lily a o mojí mamce. Byla středa všední den a já šla do školy, mamka do práce, no prostě jako každý všední den. Jak se říká měla jsem "den blbec".

 

 

Nic se mi nepovedlo a takřka nic dobrého se mi nestalo. Cestou ze školy jsem se těšila na milé Lilyno zamňoukání a na to až mi skočí na klín, sbalí se do klubíčka a usne. Ovšem po té jsem přišla k nám na zahradu a zavolala "ČÍČÍÍÍÍ" nikde nikdo a tak jsem to zkusila znovu.

 

Řekla jsem si nu co asi si hledá kocoura. Je jaro a ona je jednoletá kočka. Ve čtvrtek jsem udělala to samé, ale zase nikdo nikde. Volala jsem ji z dveří každou hodinu, zda se nevrátila, ale nic. V pátek už jsem začala ztrácet naději a rozplakala jsem se doma na gauči.

 

Když mamka viděla, jak mi je a jak se moc strachuji o svou nejmilejší kočičku, řekla mi pravdu. Pravda bolí, ten den jsem to pořekadlo pochopila. Lily prý mamka našla už ve středu zesnulou nejspíše na otravu. Řekla mi, že ji to možná ani moc nebolelo, neboť nebyla v křeči a vypadala jako, že spí.

 

Teď je Lily u nás v srdcích a má svůj hrobeček pod jabloní u nás na zahradě. Lily zemřela 11. 4. 2012 a za čtyři dny měla mít své úplně první narozeniny. Jak to tu píšu, pláču a pláču stále každý den má nejmilejší. V mém srdci budeš navždy, lásko.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?