Nakonec dobrý konec

20. ledna 2011

Před 3 měsici se nam narodily kotatka,byly moc nadherné strašně jsem se jedno oblíbyla a to rezavé koťátko hned jsem si ho pojmenovala podlé kočky Garfild a tak jsem mu tak říkala.Ale v jednoho dne, se měla pro kotátko Garfilda přijet jedna paní. Ale vubec jsem se netěšila garfilda jsem se oblíbyla a nechtěla jsem ho davat pryč. Celý den jsem si s Garfildem hrála.

Najednou zazvnil mobil zvedla jsem to a ta paní říkala že si pro kocourka nemuže přijet že se porouchalo auto. A řekla že přijede až za týden. Měla jsem radost. Ale za ten týden jsem se oblíbyla Garfilda ještě víc, a to už vubec jsem to nechtěla davat pryč měly jsme už moc koček. ALe zkoušela jsem rodiče přemluvit ale nepřemluvila. Za týden přijela paní a vzala si Garfilda. Moc me mi poněm stíkskalo. Ale to pořad není konec příběhu,příběh zkončí nakonec moc dobře a to protože za týden jsem měla narozeniny.
Rodiče mě zavolaly do pokoje a oznamily my že pro mě mají dárek, šla jsem se podívat a máma a táta držely v ruce mého Garfilda
vubec jsem nevěděla co tím mysely jestli ta paní si to rozmyslela jestli si ho mužu nechat. Rodiče my vysvetlily že ta paní byla známá a že ho jen hlídala na týden do mých narozek. To byly moje moc dobré narozky. Garfilda mam až po teď a nikdy toho nelituji a pořad ho mám moc rada.

Přidáno: 35 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?