Nalezená kajlinka

14. dubna 2015

Jednoho krásného dne,jsem šla s Kajlinkou na procházku,šli jsme cca 1.5km když v tom Kajlinka zahlídla srnku která skočila přes silnici.Vyvlíkla se mi z vodítka,a běžela za srnkou.Volala jsem na ní Kajlinko stůj,ke mě a ona pořád pronásledovala srnku,za kterou běžela.Běžela jsem za ní do lesa,ale nedoběhla jsem jí,byla tak rychlá,že mi prostě utekla a ztratila se mi.Zůstalo mi po ní jen vodítko.

Hledali jsme jí 3 dny,a ona se pořád nenašla.Tak jsme nechali vyhlásit pátrání v okolí jí nikdo neviděl,bylo nám jasné že se ocitla na silnici a že jí někdo naložil do auta a odvezl.
Jednoho dne mi volala nějaká paní,že jí viděla na silnici přejetou zřejmě autem,sedli jsme do auta a jeli jsme na místo činu.Když jsme dojeli,nikde nikdo nebyl ani známky po srážce Kajlinky autem.V srdíčku nám nastalo jen prázdno a krásné vzpomínky co jsme s Kájou prožili.
Teď po půl roce,se mi ozvala paní,že jí má u sebe doma,a že by nám jí ráda vrátila.Dohodli jsme se,že si pro Káju přijedeme hned druhý den.Měli jsme moc velikou radost nemohli jsme ani spát,jak jsme se nemohli dočkat.Když paní dorazila Kája vyskočila z auta a běžela za námi,po půl roce si nás pamatovala,což jsme mysleli že zapomene.Teď máme už Kajlinku 3 měsíce doma a jsme hrozně spokojeni......To je konec příběhu

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?