Nalezenec Čendík

18. srpna 2012

Stalo se to už před pěti lety. Já a moje kamarádky jsme byly venku. Najednou se u nás objevilo malé koťátko. Bylo celé černé, jen pod krkem mělo bílý "bryndáček", bílou "podprsenku", bílé "kalhotky" a na tlapičkách mělo bílé "ponožky". Hned se mi zalíbilo, ale moje maminka je nechtěla, protože se prý o něj nedokáži postarat.

 

 

Každý den jsem za ním chodila a dávala mu mléko s rohlíkem (to jsem ještě nevěděla, že by se to nemělo). Říkala jsem mu Ponožka. Snažila jsem se mu sehnat nový domov, kde by ho všichni měli rádi, ale nikdo ho nechtěl.

 

Jednou jsme se šli s maminkou projít. A jako náhodou se tam koťátko objevilo. Maminka si ho zamilovala na první pohled, takže bylo hned jasné, že u nás našlo nový domov. Maminka hned zavolala veterináři a Ponožka hned jela na svou první prohlídku.

 

Veterinář ho vyšetřil, naočkoval a zjistil, že je to kocourek. Tak jsme vymyslely jméno Čenda. Doma Čenda chvíli prozkoumával nový domov, ale byl ze všeho velmi vyčerpaný, tak nám usnul v náruči.

 

Čenda je nám dodnes velice vděčný, ale z počátku získával naši důvěru velmi pomalu. Když jsme si ho donesli domů, byl podvyživený. Dnes už na něm nic nepoznáte, ale kdo zná tento příběh, ví, že tam uvnitř je pořád několik velkých šrámů, které tam navždy zůstanou.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?