Národní výstava Ostrava 2017

8. května 2017

Prosluněný víkend prozářila na Ostravsku ve dnech 8. a 9. dubna Národní výstava psů všech plemen, pořádaná Kynologickou jednotou ČR. Sešlo se zde opravdu úctyhodné množství nejrůznějších plemen všelijakého věku, bylo na co koukat a co obdivovat!

Titul není pro každého

Letos účastníci mohli zabojovat o tituly CAJC, BOJ, BOV, CAC, CAC ČR, Národní  vítěz a BOB. O vítězné tituly na Výstavišti Černá louka v celkem deseti skupinách během dvou dní bojovala nejrůznější plemena – například teriéři a jezevčíci, ovčácká, pastevecká a honácká plemena, molossoidní plemena, pinčové a knírači i pudli. Hlavní rozhodčí pro tento ročník výstavy byla Libuše Ubrová. Výstavní kruhy byly umístěny venku i vevnitř, počasí přálo, majitelé na poslední chvíli čile „došlechťovali“ dokonalý vzhled svých miláčků a celkově panovala příjemná a rodinná atmosféra.

arrrrrrrrrrrr.jpg

Naděje pro psí útulek

V záplavě stánků i pejsků se krčil také stánek ostravského psího útulku. Prezentoval zde své svěřence, kteří marně čekají na nový domov. Měli tu smůlu, že se nenarodili titulovaným rodičům s dlouhým rodokmenem a s prvními komplikacemi je jejich ostravští majitelé bezohledně vyhodili na ulici. Pozitivní stránkou tohoto koutku byli vděční páníčkové a noví majitelé, kteří se přišli pochlubit, jak se u nich adoptovaní útulkoví svěřenci mají skvěle. Zájemci si také mohli nechat u stánku pomalovat obličej veselými barvičkami a ornamenty. V útulku téměř skončilo i několik podnikavých „šampionů,“ kteří v nastalém shonu hbitě svým páníčkům utekli a pobíhali v okolí výstaviště, jak všímaví občané obratem telefonovali na odchytovou službu. Naštěstí vše dobře dopadlo a majitelé si své psy odchytili zpět ještě před příjezdem přivolané ostravské odchytové služby.

17842352_1409352412473466_760408241_n.jpg

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Elegance, majestátnost i zvláštnosti

Letošní výstava byla opravdu pastvou pro oči. Vidět jste mohli lehce nervózního saarlosova vlčáka, která poulí oči na vedle sedícího honiče, usměvavé a nadšené teriéry i načesané a vznešené pudly. Pastvu pro oči skýtaly také nepřeberné stánky a prodejní koutky. Mezi klasickým sortimentem pro psy zde byly k zakoupení také nejrůznější podoby vystavovaných plemen – ať již jako samolepka, hrneček, či přívěšek ke klíčům. Našly se tu i méně známé pomůcky, jako například postojový trenažér pro psy, aneb posuvné čtyři podstavečky pod nohy pro naučení postoje plemen všech velikostí. Každý kdo přišel měl na co koukat a i pořadatelé hodnotí letošní ročník jako mimořádně vydařený. Návštěvníků se sešlo úctyhodně mnoho a vše klaplo tak, jak má. Už teď se můžete těšit na příští ročník Národní výstavy!

tttttttttttttttr.jpg

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?