***Narozeniny***

1. května 2011

Moje narozeniny. Ahojky budu vám vyprávět jak jsem si užil narozeniny jestli vás zajímá co jsem dostal za dárečky tak jsi to můžete přečíst :: hnedka ráno jsem vstal a šel se podívat jestli páníčka ještě spí když už jsem tam byl tak jsem vyděl že ještě teda odpočívá a lehnul jsem si k ní po 10 minutách jse probudila a začala mi přát k narozeninám opatrně mi vzala packu a popřála mi.

Potom odpoledne nebyla asi 2 hodiny doma a já myslel že se na moje narozeniny vykašlala že na mě zapoměla když už jsem musel na záchod páníčky maminka mě Pustila ven a já jsem zahlédl páníčku utíkal jsem k ní a co nevidím napřed jsem tam měl 5 překážek a na konci malinkatej dort opravdu malilinkatej no akorát pro mě hned jsem se vrhl po dortě ale páníčka mě chytlaa řekla:že musím udělat všech 5 překážek a na konci dostanu dort tak jsem tedy přeskakoval, prolejzal atd.. bylo to senzační na konci mě čekal tedy ten můj vysněný dort tak jsem si pospíšil a když jsem byl uposlední překážky kterou jsem měl přeskočit tak jsem skočíl rovnou k dortu.Mňam víte s čeho byl dort ? asi ne ,tak já vám to řeknu ....... na spod byla kapsička uplácaná do kulata jako dort pak piškoty granulky zase kapsička navrchu kolečko salámu říkám prostě mňam to už se těším teda na další narozeniny =)). Potom jsme šli domů kde mě čekali dárečky měl jsem jich 6 tak mi páníčka dala jeden dáreček a společně jsme ho míma pacičkama rozhrabávali až jsme se k tomu dopracovali měl jsem tam hračku pískacího tygra =* 2 dáreček jsme rozbalovali stejným spůsobem a tam jsem měl přenosnou tašku 3 dareček také stejným spůsobem a tam byloo celé balení kapsiček a nová miska s pejskama 4 dáreček obojek a vodítko 5 dáreček jsem měl 4 balíčky pamlsků a poslední 6 dáreček tam jsem měl psího kamaráda (plyšáka). K večeru jsme grilovali a já dostal 2 křídýlka pak jsme šli s páníčkou domů kde to bylo v páníčky pokojíku uplně vyzdobený a puštěná hudba a co se nestalo páníčka mě vyzvala k tanci =))))) takto jsem slavil narozeniny=**

Přidáno 65 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?