Narozeniny tety Marcely

28. srpna 2013

Teta Marcela slavila své sedmdesáté narozeniny.Sjely se všichni strýčci a tety. Zkrátka celá rodina.Teta Marcela je vážený člen rodiny,a jen málo kdo by si dovolil jí odporovat nebo ji pomlouvat.Teta Marcela miluje kočičky a proto jsem na její narozeniny vzala Sušenku.

Celá rodina tetě Marceloe gratulovala a teta dostala spoustu dárků . Rodina slavila a já nemohla najít Sušenku.Řekla jsem si že nikam určitě neutekla.Oslava byla na zahradě s velice vysokým plotem a branaka byla zamčená.Byl čas na dort.Všichni jsme přešly ze zahrady do tetiny kuchině.Šok!Sušenka se válela v Marcipánovém dortíku a půlku ho snědla.Vezbytku se vyválela.Omluvila jsem se tetě a šla jsem Sušenku vykoupat.Dort jí asi moc nesedl,protože se do vody vyzvracela.Uložila jsem Sušenku na gaučík v tetině obýváku a běžela jsem do cukrárny pro nový dortík.Když jsem se vrátila k tetě a předala jí nový dort,šla jsem najít Sušenku.Tentokrát byl šok ještě větší!Sušenka rozkousala tetě nový náhrdelník který teta dostala k narozeninám od strejdy Vojty.Vzala jsem Sušenku a jela jsem domů.Nevěděla jsem zda se mám smát nebo brečet.Na tyhle narozeniny určitě dlouho nezapomenu.

 

Uděleno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?