Náš hořkosladký život s Hromem.

9. září 2012

Přinesli jsme si domů malou chlupatou kuličku, plni nadšení, protože jsme netušili, co nás v následujicích 14 letech čeká. Byl to křiženec vlčáka a čaučaua. Temperamentní štěnátko, jak se později ukázalo až moc.

 

 

V půl roce nám na cvičáku vrátili peníze, protože náš miláček tam rozvracel morálku a jediné, co byl ochoten se naučit, bylo hop. Jako kdyby věděl, jak se mu to v dospělosti bude hodit. Byl to chronický utěkář. Ale jelikož jsme na vesnici, měla jsem o jeho pohybu dost jasný přehled. Telefony typu: přijd si pro psa, dobývá se na naší Lejdynku, Kesinku, Bobinku, budeš platit alimenty, jsem slýchavala obden.

 

Někdy se mu to i podařilo, toho důkazem byla roztomilá štěňátka s fialovými jazýčky. Vždy se vrátil domů, uhoněný, samolibý, vyhládlý a šťastný, že nás vidí. A čím víc jsme mu jeho útěky znemožnovali, tím víc vymýšlel nové možnosti. Kuřeti by neublížil, a to doslova, a za naše děti by položil život.

 

Byl zkrátka jediný svého druhu. Nikdy nezapomenem. Bylo mu 14, když onemocněl a my mu dlužili to jediné, co už jsme mohli, ušetřit ho trápení. A tak jsme řekli už nikdy. Dnes máme štěňátko ohaře a začínáme nanovo. Jana

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?