Náš malý Charlie

19. října 2010

Charlie se narodil císařským řezem jako poslední štěňátko naší malé Cassidy.

 

Na úkor toho, že maminka se při porodu již málem neudržela, malý Charlie nakonec přišel na svět. Hned jak se štěňátko narodilo dostalo jméno Rýša. Byla to taková první jména miminek (Matýsek - po otci, Bruno a Rýša).

 

Rýša (Charlie) byl nejmenší štěňátko a ostatní ho utlačovali. Proto jsme ho museli dokrmovat, protože byl ze začátku ještě také pod sedativy nebylo to jednoduché.
Starala jsem se o něho jako by to bylo moje vlatní, ve dně i v noci jsem ho opečovávala a nepustila z očí. Cassidy také byla vzorná matka. Byla nas naše očekávání.

 

Jak nám Rýša rostl dostal nové jméno. Uvažovali jsme o tom, že si ho necháme. Z důvodu toho, že jsem měla spoustu jiných povinností by se o dva pejsky doma neměl kdo postarat a proto jsme ho nabídli jendé naší kamarádce, která si štěně hned oblíbila.

 

Bohužel po čase jsme zjistili, že nedošlapuje na jednu nožku. Po návštěvě doktora se zjistilo, že má zkrácené vazy a nevyvynuté kolínko. Tudíž jsme ho přítelkyni věnovali jen za malou částku kterou jsme věnovali do jeho výchovy od narození.

 

Teď už je Charlinek po operaci a nožku již má zahojenou. Doma se má velice super. Je v milujíví rodině. Všichni pejsci na světě by si takovou přáli... Pejsek již je naproto zdravý a prohání všecky psí slečny v okolí... :o)

 

Přidáno: 28 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?