Náš svod v Olšovci

7. srpna 2012

Takže máme chodského psa Trishu. Protože jí chceme uchovnit, jeli jsme na svod. Vyjeli jsme v sobotu 4.8. odpoledne, cesta byla fajn. Dorazili jsme kolem osmé večer.

 

 

Vzali jsme věci z auta a šli do našeho pokoje. Dali jsme si tam naše zavazadla, Trishe nalili vodu a šli se projít a prozkoumat to tam. Bylo tam krásně a my začali mít hlad, tak jsme našli nejbližší hospůdku a zalezli tam. Večeřeli jsme a Trish udělala ostudu. Začala štěkat, tak jsme ji museli uklidnit, odešli jsme a šli na pokoj.

 

Trishe jsme dali nažrat, ale ona nejedla. Šli jsme se umít a spát, vůbec jsme se nevyspali, kdokoli přešel po chodě Trish se ozvala. Na neděli jsem spala tři hodiny. Ráno jsme v půl sedmé vstala a šla s Trish prozkoumat, kde se bude svod konat.

 

Neměla jsem tušení a zeptala se jedné hodné paní také s chodákem. Ta mi poradila, šla jsem se nasnídat a před devátou jsme šli na určené místo. V 9:15 začala přejímka. Od 9:45 začalo posuzování. Největší obavy jsem měla z toho, aby Trish ukázala zoubky. Ale všechno proběhlo v pořádku. Nakonec jsem byla šťastná a jeli domů. Trish byla skvělá, všechno měla ok.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?