Náš ,,Tulák"

15. října 2010

Chodil sám stále stejnou trasou značkoval keře,pařezy všechno očichával,došli jsme k lesní studánce kde se vždy napil a stejnou stranou se vraceli zpátky.

 

Jednoho dne jsem se však zamyslela,poslouchala zpěv ptáku a ticho lesa,bzučení lesního hmyzu a nevšimla jsem si že Laky zavětřil srnu a vytrhl se mi i s vodítkem z ruky.Pelašil přes les,loukou az k hoře kyčera.Běžel tak rychle že byl za chviličku z dohledu volala jsem na něho ale pak jsem to vzdala a šla jsem domů pro pomoc.Vyrazila jsem s dcerou a šli jsme Lakyho hledat.Dcera říkala že už ho nenajdeme protože měl na krku vodítko které se zasekne o větev,které se mohlo zachytit v terénu.Kdyby měl na krku jen obojek přiběhl by na zavolání zpátky.Vyšli jsme už vysoko a napadlo nás že se rozdělíme a každý pujde jiným směrem.Volali jsme na Lakyho jestli někde nekňučí.Najednou jsem slyšela hrozný dusot,lámání větviček.Bála jsem se že z kere vyletí divoké prase.Byl to však náš Laky.Zavolala jsem že se náš tulák našel a že naše záchranná akce končí.

 

Přidáno: 20 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?