Náš zakázaný pejsek

13. září 2013

Povím vám takový příběh, o ktrerém ani nevím jak ještě skončí .. :) S přítelem jsme se spolu nastěhovali do nového baráčku, bylo to tu super, klid a poprvé bez rodičů.

Tedy já,psa jsem nikdy neměla a nikdy ani moc v lásce neměla,jenže přítel od rána do večera v práci a já doma sama tak jsme se rozhodli že si pořídíme pejska,.. já sem chtěla jakéhokoliv pejska,..ale možná trochu jsem chtěla dalmatina,moc se mi líbil ale na firmě tam kde přítel pracuje bydlí kamarád a ten vlastní černého Amerického Pitbull teriéra nejdřív jsem se ho bála(vypadal hrozně zle) ale po nějaké době jsem poznala že vlastně lepšího psa ani neznám nebyl nějak vycvičený že by poslech na slovo ale byl užasný tak jsme se pro něj rozhodly taky,..
Barák kde tet bydlíme je po rodičích a bude se prodávat a my nikomu neřekli že si pejska budeme kupovat,přítelovi rodiče nám psa zakázaly natož abys jsme si domu přivezli pitbulla,našla jsem si krásné štěně černé s bílou hlavou,..však bydlelo až na druhé straně republiky :D udělaly jsme tu největší chybu ani 1 jsme se na něj nepřijely podívat :/ chyba,.. a už bych to nikdy neudělala,.. když přišel ten onen den kdy jsme si pro pejska měli přijet zjistily že on je mezi těmi osmi štěnatami ten nejvyšší a takoví rváč,.. řekli jsme si no co,..každý pes se dá snad vychovat ne ? tak jsme si ho vezli domů,..ze začátku byl ohromně hodný,..jenže po pár dnech se otrkal a zjistily jsme že on je na rozdíl od ostatních štěnat přehnaně hyperakivní,..ruce pokousané,vlasy vždy v drdolu,..boty schováváme,..nyní mu budou teprve 2 měsíce,..(přivezli jsme si ho ještě dřív než jsme měli) :/ už to s ním de lépe,však mě mrzí že na něj musím občas křičet protože pouze změna tonu nefunguje,fyzické tresty nepoužíváme :) na to ho mám moc ráda,takže za měsíc na cvičák a držte mi palce,.. tak to je můj příběh a nikdo neví jak skončí :) všichni doufáme že dobře a taky že když si někdo přečte tenhle příběh tak se ponaučí sebehezčí pes není ten nejlepší,.. byla jsem zbrklá ale člověk se ze svých chyb učí :/

 

Přidáno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?