Naše 1. agility závody

20. září 2010

Ahojda, tak včera jsme byli na svých prvních agility závodech. Byla jsem hrozně, ale fakt hrozně nervózní..

Ráno jsem do sebe ani nemohla nacpat snídani. Když jsme dojeli na místo, úplně mě bolelo břicho. Čakina evidentně taky, jelikož se hned vykadil :D No, údajně měl být lehký parkur. Samý otočky, dlouhý mezery mezi překážkama (to nám nejde, Čakin se pak kolem mě vždycky motá)..No takže jumping jsme byli 7. z 11 týmů. Na to, jak běžel pomalu, tak to ještě jde. A agility..no..fakt těžkej parkur. Většina psů měla několik chyb a hodně toho spletli. Ale Čakouš byl fakt rychlej, běžel krásně a čistě bez chyby.

 

Ale před poslední (!!!!!!) skočkou se začuchal, zahlásili nám odmítnutí, a jak jsem viděla, že se mu klepe tlama, že cejtí háravku, bylo mi jasný, že je konec. Ke všemu na něj štěknul nějakej pes, Čakin se lekl a utekl úplně pryč z parkuru. Takže jsme byli diskvalifikovaní. Rozhodčí říkala, je že je to vážně škoda, jelikož jsme měli nejlepší čas !! Byly moc hezké poháry a ceny celkově, ale holt to se někdy stává. Moc mě potěšilo, že v 2. běhu makal, ale holt je to puberťák, tak se nedá nic dělat.. Tohle se nám určitě stane ještě tolikrát..

 

Přidáno: 15 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?