Naše Amálka

19. července 2011

Žijeme v Praze. Na chalupu jezdíme na Vysočinu. Máme 11letého kocoura Nácíčka a 5letého rotvíka Maxe. V listopadu jsme trávili všichni týden na chalupě. Začátkem týdne k nám přišlo maličké hubeňoučké a hladové koťátko.

 

 

Dali jsme mu najíst. Manžel zjistil, že je od sousedů. Jejich syn je někde našel. Vrátili jsme ho celkem 3x. Pak už zůstalo u nás. Bylo vděčné za krmení, pohlazení. Jeden den celý prospalo pod dekou na zápraží. Jen jsme se k němu přiblížili, začalo hlasitě příst. Měli jsme dilema, co dál. Zjistili jsme, že je to kočičí holčička. Nechat ji na pospas osudu jsme nemohli.

 

Nakonec cestovala v krabici od bot s námi do Prahy s tím, že bude zatím na balkoně. Ovšem k tomu vůbec nedošlo. V bytě šla okamžitě na kočičí WC. Dva dny bydlela jen v kuchyni, pak postupně začala okupovat celý byt. Dostala jméno Amálka. Kocour i pes si zvykli. Kocour jí občas umravní, pes je velmi opatrný, aby na ni nešlápl. Je to teď nádherná kočička. Všichni ji milujeme.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?