Naše dřívější kočky - Kulík, Dulík a Bubík

7. února 2015

Kulík, Dulík a Bubík. Tak takto se jmenovala první 3 Mňaučina koťátka. Mňauka je měla hned rok potom, co se narodila. V té době jsem byla ještě hodně maličká, takže už si toho hodně nepamatuji.

Vzhledem k tomu, že mám další 2 sestry, každá jsme si vzali "na starost" jedno koťátko. Nejstarší měla Kulíka. Byl to nejmladší kocourek, běloučký jako sníh, s černými fleky na čumáčku. Kulík byl narozdíl od jeho starších sourozenců velmi klidný. Zatímco zbylí bráškové pořád někam utíkali, Kulíkovi stačilo se uvelebit na klíně mé sestry nebo své maminky a usnul. Ale i on měl někdy hravé chvilky a to byla zábava. Bohužel jeho životní příběh nekončí šťastně. Jednou Kulík utekl daleko do lesa, a už nikdy se nevrátil. Pamatuji si, že jsem ho naposledy viděla, jak spokojeně podřimuje u nás na botníku. Pak už ho nikdo neviděl. Snad našel jinou rodinu.

Druhý byl Dulík, prostřední koťátko mé sestry, úplně stejně zbarvené, jako jeho maminka, Mňauka. Dulík byl rošťák. Všude lezl, všechno chtěl zkusit. Skoro nikdy se nedal chytit a uklidnit ho musela vždycky jenom maminka. Byl to takový malý raubíř, ale všichni jsme si ho zamilovali. Netrvalo dlouho a Dulík, jako první ze 3 koťat našel nový domov a to hned ve stejné vesnici, ve které žijeme. Vzala si ho kamarádka od mé mamky.

No a poslední, Bulík. Měl trochu světlejší srst než Dulík, ale jinak byli k nerozeznání. Bulík byl naprosto stejný jako Dulík. Ty dva se pořád jenom honili, schovávali a lítali po celé zahradě. Skoro nikdy se mi ho nepodařilo chytit, ale zato on se skvěle bavil. I Bulík našel domov a to u mé tety. Před 2 lety zemřel stářím ve věku 12-ti let.


Všechny 3 koťata jsme si zamilovali. Moc nás mrzí Kulík, že nenašel nový domov. Proto alespoň věříme, že někde nějakou rodinu přece jenom měl. Tak toto byla naše první koťata a první koťata od naší první kočky Mňauky.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?