Naše dřívější kočky - Quido

17. ledna 2017

Byla jsem tehdy hrozně malinká. Ale to, jak přišli Kvídečka na svět nikdy nezapomenu. Poprvé jsem jako malá holčička mohla zažít, že naše úžasná kočička Mńauka porodila malé koťátko. Bylo celé bílé s černými flíčky o celém těle. Hned jsme si ho zamilovali. Sedli jsme si na zahradu a dlouho diskutovali, jak micinku pojmenujem.

Nakonec jsme ji pojmenovali Quido. Učili jsme jí samotnou pít z mlíčka a vytvořili jsme si k sobě úžasný vztah. Quidečka pro mě byla velkou hrací kamarádkou. Moc jsme si spolu rozuměli. Pamatuji si, že jsem se po ní hrozně ráda nazývala právě "Quido", protože jsem chtěla být taky taková.

Qudiečka rostla do nebe až se z ní pomalu stávala kočičí slečna. A to byl čas si říct "ahoj" a pustit ji do světa, ať těší i další lidi. Jednou naši vzali Quidu do auta a už se s ní nevrátili. Našla domov o město dál, u sestřiny kamarádky. Trošku jsem ji oplakala, ale nakonec jsem se smířila s tím, že i ona má právo na svůj život.

Moc ráda na ni vzpomínám. Příjde mi to tak dávno.

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?