Naše fenka Enny

29. října 2011

Moc jsem chtěla pejska. Už od mých pěti let jsem otravovala rodiče, abychom takového pejska měli. Ale až teď mi ho dovolili. Celé dny jsem seděla u stránek hafici.cz a vybírala jsem, jaká rasa by pro nás byla vhodná.

 

 

Rodiče mi dovolili pejska, ale jenom venku. Tak jsem hledala, hledala a hledala, pak jsem se dívala jen tak na inzeráty a našla jsem inzerát, že prodávají pejsky křížence. A tak jsem je ukázala rodičům. Štěňátka se jim líbila, ale ty jejich rodiče ne. Mě to bylo vcelku jedno, hlavně jsem už chtěla mít psa.

 

Ale od malička jsem chtěla Jacka Russela Teriera. Já jsem už byla rozhodnutá, že si hned v neděli pro štěňátko pojedeme. Ale moji rodiče ne, ti hledali pořád nějakého jiného. A pak našli fenku JRT, nádhernou černobílou, pětiměsíční. Hned jsem zavolala na číslo toho inzerátu.

 

Nikdo se neozýval, pak jsem psala i na email. A tam mi hned odepsali, že ji ještě mají a domluvili jsme si schůzku, že se na fenku půjdeme podívat. Hned druhý den jsem vstala, nachystala se, abychom už mohli jet. Ale pak mi došlo, že pro fenku nemáme jméno. Tak jsem zase šla hledat jméno, ale žádné mi nepadlo. Až nakonec jsem vybrala Enny.

 

Rodiče na mě zakřičeli, že už jedeme. Hned jsem seběhla dolů k autu. Bydleli jen přes jednu obec od nás. A jak jsme dojeli k tomu domu, tak jsme zazvonili na zvonek a řekli jsme, že se jedeme podívat na to štěňátko. Otevřeli nám dveře (bydleli na bytovce) a šli jsme k jejich bytu. V tom někdo otevřel dveře a z nich vyběhl ten nejkrásnější pejsek, jakého jsem kdy viděla.

 

Začal po nás skákat a mazlit se. Rodiče si mezitím vykládali s paní. A já jsem si hrála s pejskem. Pak se mě rodiče zeptali, jestli pejska chci. Bez váhání jsme řekla, že ano. A oni jestli se o ni budu starat a já jsem řekla, že určitě ano. A tak jsme přišli k naší Ennynce. Všichni (kromě mě a taťky) se jí báli, ale teď je to náš miláček.

 

 

 

Přidáno: 46 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?