Naše kočičí mrně a velký vetřelec ve dříví

6. října 2012

Toto je příběh o velké odvaze našeho kotěte a o malé šanci protivníka. Před 7 lety jsme si pořídili černobílé kotě, které bylo akční a hrozně mazlivé. Dali jsme mu jméno Máňa (byla to kočička).

 

 

Ten týden, co jsme si pořídili Máňulku, tak se nám ve dříví,  které máme v železném boxu, usadila krysa. Když jsme se to dozvěděli, tak jsme dělali vše, abychom ji od tamtud vypudili, ale nešlo to! Máňa tam stále čuchala a mňoukala, ale nechtěli jsme, aby tam lezla a nestalo se jí něco.

 

Jednou v pondělí jsem šla do školy a omylem jsem nechala otevřené dveře ven, a tak se naše kočičí bojovnice odhodlala se kryse postavit a vlezla do boxu se dřívím krysu zneškodnit. Když jsem přišla domů, tak jsem Máňulku nemohla najít, tak jsem se šla podívat ven a ona je namáčklá mezi dřívím a pletivem od boxu a v tlamičce měla zakouslou krysu, která byla větší než ona sama.

 

Bylo to komické a zároveň smutné, teda jen pro taťku, protože musel celé dříví vyndat ven, potom vyndat kotě a zandat dříví, ale hlavně že naše kočičí bojovnice je celá! Toto je příběh na její památku, velmi všem chybíš, Máňulko.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?