Naše nemocná Packa

15. července 2011

Začalo to tak. Naše Pacinka měla 4 koťátka. Dva kocourky jsme rozdali a dvě kočičky nám zbyly. Všichni pili od Packy mléko. Až ho neměla ,tak se naučili pít z mističky.

 

 

Další rok měla další 4 koťátka. Ta od ní také pili, už měla zase mléko, takže od ní začali pít i ty 2 kočičky (Lili a Kikina). Celkem od ní pilo 6 kočiček. Snažili jsme se ty 2 kočičky od ní dostat, ale stejně k ní přišli znovu. Asi 5dní po Pacčiném porodu měla koťátka i Kikina a asi neměla žádné mlíčko (měla 3 koťátka). Tak ta tři pili od Packy také. Už od ní pilo 9 kočiček.

 

A Packa byla hodně slabá. Tak jsme s ní museli jet k veterináři a ten říkal, že to není dobré. Tak si tam Pacinku nechal. Jak jsme si pro ni přijeli, říkal, že už by měla být v pořádku. Musela podstoupit operaci bříška. A že bude ještě tak týden hodně slabá. Takže ji nemáme dávat k těm ostatním kočičkám (ta její koťátka už naštěstí uměli pít z mističky).

 

Tak jsme Pacinku nechali ten týden v místnosti, kde nebyly ostatní kočičky. Po týdnu jsme ji vezli na kontrolu a pan veterinář říkal, že je to už dobré, že ji už můžeme dát mezi ostatní kočičky, za 2 týdny máme dojít vytáhnout stehy. Ale ať už od ní ty kočičky nepijí. Tak jsme ty kočičky (8 kočiček, Fouska jsme si nechali) musely rozdat. Pacinka je teď už zdravá jako rybička. Mám ji hrozně moc ráda.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?