Naše "pidi sezóna" 2010

23. listopadu 2011

V sobotu 13. 6. 2010 jsme se s Ferdou zúčastnily VT v Bohuňovicích. Přihlásili jsme se na parkur 50 cm limit pro pony a obsadili jsme nádherné 3. místo (asi ze 14 poníků). Kdyby byl Ferda trošičku pomalejší, mohlo by to být lepší, ale to nevadí.

 

 

A ještě do parkuru 70 cm limit pro "všechny", tam jsme získali 6. místo (asi ze 30 koní). Byla jsem moc spokojená! A ještě jsme dostali speciální cenu za nejmenšího a nejšikovnějšího poníka celého dne!

 

V sobotu 7. 8. 2010 jseme se s Ferou zúčastnili westernových závodů B. Konaly se na Lovecké chatě v Horce. Zúčastnila jsem se disciplíny Showmanship at Halter, kde se Ferda katastrofálně předvedl. Choval se jako hřebec a v neposlední řadě se dokonce i vyválel. Protože se choval jako šílenec, rozhodla jsem se, že pojedem radši domů. Měli jsme se zúčastnit ještě Western Plaesuru. Tak to dopadá, když si naivně myslíte, že předěláte rychlostkáře.

 

V sobotu 1. 10. 2010 se v Litovli na Šargouně konaly Hobby závody, tak jsme s Ferdou nemohli chybět. Došli jsme "po kopytě". Zúčastnili jsme se parkuru pro začínajíci jezdce - křížkový parkur a parkuru do 60cm se stupňovanou obtížností. Obě soutěže byly na čas.

 

Při prvním parkuru jsem spadla, byla to asi náhoda, nedávala jsem pozor, tudíž jsme se neumístili. V druhém parkuru jsme jeli čistě, ale pomalu. Nechtěla jsem totiž, aby jsme oba spadli, to období zrovna hodně pršívalo, tak to nestihlo vyschnout.

 

V sobotu 9. 10. 2010 jsme si vypůjčili vozík od p. Hanky Černochové a vyrazili jsme do Bohuňovic na Velkou cenu Gumáren Zubří. Zúčastnili jsme se parkuru pro začínající jezdce - křížkový parkur. Ten jsme VYHRÁLI! Bylo tam asi 10 - 15 koní a poníků. Dále jsme jeli v parkuru pro pony do 60 cm na limit, který jsme opět VYHRÁLI! Měla jsem s Ferdu opravdu velikánskou radost.

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?