Naše psí holky

2. května 2011

Bylo zrovna období chřipek a ani naší paničce se to nevyhlo Tak jsme na procházku šli s páníčkem , čekaly jsme až nám hodí míček , ale nic se nedělo. Museli jsme si najít jinou zábavu.Začaly jsme čmuchat jako zběsilý a chytily jsme nějakou voňavou stopu a už jsme se v tom voňavém hezky válely , páníčkovi to moc nevonělo a po cestě domů jsme museli poslouchat , jak lamentuje.

Ale řekneme vám , To byla vůně :-)  Šly jsme tedy do vany. Tam se nám to tuze nelíbilo, klouzalo to a chtěly jsme pryč , když bylo po všem vyšli jsme z koupelny krásně čisté a voňavé, zato koupelna měla jiný kabát :-D

Páníček měl vztek . Hledaly jsme místečko , kde by se hezky odpočívalo , zalíbil se nám gaučík , hezký , měkký , no prostě něco pro nás. Sušily jsme si o gauč své mokré kožíšky a relaxovaly. V tom slyšíme páníčka jak ječí ,,jedeš dolu,,!!

Musely jsme jít na chodbu.

Paninka se za náma šla podívat, načapala nás s čumáka v kočičím záchůdku .
Šly jsme si umejt čenichy.A panina zametla.Vrátily jsme se na chodbu ale záchůdek už tam nebyl, asi ho panina radši odnesla. Páníček po úklidu koupelny usnul vyčerpáním.

V noci paničku probudilo vytí , bylo jí jasné , že to jsme my a šla nám vyhubovat.
My jsme ji přívítaly, nasadili ,, psí oči,, a bylo po zlosti. Někdy své páníčky pěkně rozzlobíme, ale jsme přeci nejlepší přítelé člověka a mají nás rádi a zlobení je rychle přejde , když psí kukadla nasadíme.

 

Přidáno 43 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?