Naše velká rodina

14. července 2011

Jmenuji se Ozáček a začnu od začátku. Když se páníčkům narodili děti, tak koupili malej domeček. A protože u domečku musí být kočička a pejsek, začal se psát příběh velké rodiny. Koupily velkého pejska Badíka a malou Polynku.

 

 

Kočičku dostali jako nalezence a dali mu jméno Ramboušek. Pak byla malá panička nemocná a tak ji pro radost pořídili zrzavou kočičku Vojtu. Asi rok to vydrželo v této sestavě a pak jednou na cestě od babičky našla panička dvě kotátka. Sice se to páníčkovi moc nelíbilo, ale koťátka dostala svá jména. Jsou to holky a jmenují se Kuba a Feďa.

 

Domov začali přestavovat, protože děti rostli, až z něj udělali krásný útulný domov nejen pro ně , ale i pro nás kočičky. A přibyl nový pejsek pro paničku, pudlík Montík, který s paničkou spí v posteli. Pak se páníček zamiloval do britské modré a tak, když měl narozeniny přibyla do rodiny Sirinka. A za ní za chvíli mainské mívalí Filípek.

 

A protože Sirinka a Filípek byli přibližně stejně staří a do sebe se zakoukali, narodili se krásná koťátka a jedno s námi zůstalo a dostalo jméno Chipíček. Už v této době si spousta lidí říkalo, že jsou páníci blazni. Jenže pak přišlo neštěstí a Filípek umřel, selhali mu ledviny. Panička moc dlouho plakala a protože ji má páníček moc rád, přišel jsem do rodina já, maináček Ozáček.

 

Pár týdnů na to zemřel i veliký pejsek Badík a protože už byla i Polynka starší, tak páníci koupili rovnou dva veliké pejsky Bárta a Elzu, kteří již měli štěnátka, ale už jsou v nových domovech. Zaplaťpanbůh. Než štěnata odešla, přibyl k nám ještě kocourek Honzík, našli ho policajti, byl chudák týraný.

 

Takže, když to shrnu, je nás tu moc. Čtyři pejskové a sedm kočiček a dvě zlobivé děti. A ikdyž je nás tu moc, každý máme svůj kouteček jen pro sebe. To mu všemu vládne panička svou pevnou, ale spravedlivou rukou. Netrestá, jen občas zakřičí a platí to na nás všechny. Někdy se na ni všichni za to zlobíme, ale ono to asi nejde jinak, ukočírovat takovou zvířecí i lidskou smečku. Ale je vidět, že nás má všechny ráda, okamžitě pozná, když se s námi něco děje a snaží se pomoci.

 

A když je na nás i na její děti někdo ošklivej pere se za nás jako lev. No prostě naše máma. Je tady někdy veliký blázinec, ale já bych tuhle velikou a hodnou rodinu za nic nevyměnil. Ps: letos páníci oslaví 20 let spolu a nejen já si myslím, že se mají rádi stejně jako na začátku. Přeji všem kočičkám a pejskům, aby taky měli takovou hodnou rodinu.

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?