Naše veselá vyjížďka :-D

24. května 2016

Jednou jsme se s kamarádkou rozhodly, že si vyjedeme na vyjížďku. Gabča(kamarádka) si vzala bílou kobylku Odetu a já ex-dostihačku Teilu (hnědka). Bylo 15 stupňů a svítilo sluníčko. Jely jsme na louky. Nejdřív jsme šly krokem.

AK jsme došly k obrovské kaluži. Nevedla tam jiná cesta. Jde se do toho! Šla jsem první, protože Odeta to ráda skáče a Teila si ani nevšimne, že pod sebou nějakou vodu má. Jenomže to by jsme nebyly my aby se něco nestalo. Hop!! A byly jsme na druhé straně louže. Hop!! A byly tam i Odeta s Gabčou. Tak jsme pokračovaly. Teď už klusem. Jely jsme vedle sebe a užívaly si to krásné odpoledne. Stačilo jenom lehce stisknout a kobyly nacválaly. Vlasy nám vlály a hřívy taky. Triskaly jsme po louce a kochaly se krajinou. Kobyly samy přešly do kroku. Poznala jsem, že je Teila trochu rozrušená. To se za chvíli projevilo. Najednou z lesa vyběhla srnka a už se jelo. Odeta se přidala taky. Za chvíli jsme je zastavily. Jelikož den předtím pršelo a byla bouřka, tak přes cestu ležela kláda. Teila ji samozřejmě skočila a Odeta taky. Pak začala vyhazovat.

Teď už na to s Gabčou vzpomínané se smíchem. :-D

 

Uděleno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?