Našel se pes, hledá se páníček

18. září 2012

Jednou byl můj táta na procházce s mým jorkšírkem Toníčkem. Moc rád ho pouštěl na volno. Jenže Toníček je útěkář, tak se mu to jednou nevyplatilo! Táta a Toník spolu šli k lesu a taky na pole, a aby se Tonda trochu vylítal, tak ho táta pustil na volno.

 

 

Toníček tedy před tátou poslušně běhal. Jenomže potom v dáli něco uviděl a tradáááá šup do lesa. Táta běžel za ním, ale marně. Toník byl 100x rychlejší!
Toníček si udělal takovej výlet, takovej okruh kolem lesa, tak si ho táta ani nevšiml...

 

Táta Toníka hledal, jenomže to opravdu ještě netušil, že se Toníček vrací domů přes dětské hřiště! Toníčka uviděli děti na hřišti a protože to byli děcka od sousedů, věděli, že Toník patří k nám domů. Tak ho chytili a pak nám ho donesli zpátky. NO JO, ALE KDE JE TÁTA???

 

To byla otázka, na kterou jsme nikdo neměli odpověď. Většinou jsme to mívali tak, že jsme hledali po loukách, polích a lesech Toníčka! Ale nikdy by nás nenapadlo, že budeme nahánět mého tatínka!

 

No tátu jsme samozřejmě našli a když jsme mu to potom povyprávěli, jak se Toník sám dostal domů, všichni jsme se tomu nakonec ještě zasmáli. A aby jsme tátu už příště nenaháněli, tak si bere s sebou mobil a ještě navíc nám přesně říká, kam jde!

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?