Naty - první den doma

26. října 2012

Jen tak si koukám z okna strom, který máme před barákem, jak na něm zpívají straky. Ten stračí zpěv vlastně nebyl zpěv, ale řev. Nevím proč, ale nějak mě to zaujalo. Mohla jsem při tom křiku klidně přemýšlet.

 

 

Moc jsem myslela na to, jaké úžasné časy to byly s Matym. Moje myšlenky vyrušilo něco, co vůbec nevypadalo jako straka. Přece straka nemá pruhy! Pořád to pozoruji, leze to dolů! Je to kotě! Vůbec jsem nepřemýšlela a běžela jsem pro to malé stvoření.

 

Zprvu se mě lekla a utíkala, ale pak si nejspíš uvědomila, že jí chci jen pomoc, a tak se zastavila a v klidu se nechala vzít do náruče. Donesla jsem ji domů, kde si to hned celé prohlídla.

 

"Má určitě hlad," řekla jsem si a běžela jsem pro trochu granulí, co zbyly po Matym a dala jsem jí to. Potom jsem si uvědomila, že určitě bude mít žízeň, a tak jsem jí dala do misky vodu. Potom si klidně lehla a já jsem jí dala jméno Naty.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?