NÁVOD NA TO, JAK VYCVIČIT PÁNEČKA NEBO PANIČKU K OBRAZU SVÉMU:

23. září 2015

Jestliže chcete papat jen samé DOBRÉ jídlo, musíte dodržovat několik důležitých zásad! ZÁSADA číslo 1. NIKDY NEJEZTE TO, CO VÁM NECHUTNÁ! Jakmile to jednou porušíte, může se stát, že vás pak odbudou kdejakými blafy! A to přece nechcete! -Že? (Já si teda vždycky čuchnu, ale jakmile mi to nevoní, odcházím od plné misky.)

ZÁSADA číslo 2.

Když vám něco moc chutná, DEJTE TO náležitě NAJEVO: Vrñte, mňoukejte, třete se páníčkům o nohy, prostě projevte VDĚK, aby nezaměnitelně poznali, co máte rádi.

 

ZÁSADA číslo 3.

NEUSTÁLE KONTROLUJTE VŠECHNY POTRAVINY, které se u vás doma vyskytnou, aby vám nic neuniklo. Obnáší to:

 

KONTROLU KUCHYŇSKÉ LINKY, stačí na ni vyskočit, což zvládnete levou zadní, a to dost často, i za cenu toho, že tam objevíte pouze špinavé nádobí. Nikdy však nevíte, co tam svou nepozorností mohli zapomenout. (Doufám, že nemáte doma takovou duchapřítomnou paničku jako já, která hned všechno jídlo přede mnou uklidí, a to dokonce i po pánečkovi, který teda na to spoléhá. Jinak bych se měla ještě líp, protože on zásadně nic nedojídá, že si to nechá na později, což ovšem buď zapomene, nebo už to pak nechce.) Stokrát jsem paničce mňoukala, že to klidně za ní uklidím, ale to je jak do dubu! No, aspoň že pochopila, že kdykoliv vyskočím na kuchyňskou linku, a procházím se po ní, že to není pouze ze zvědavosti, ale že mám hlad, a hledám něco k jídlu, což je vcelku logické, (kde asi tak jinde bych měla hledat než na kuchyňské lince, že.)

 

KONTROLU STOLU, -zvláště pak v době jídla: u oběda, u večeře, ale nevynechejte ani žádné jejich svačinky. Při kontrole stolu používejte zejména metodu: HYPNOTIZOVÁNÍ talíře. Když někomu zíráte do jídla dost dlouho, buď ho přejde chuť, a nebo ho taky napadne, že asi taky máte hlad, což je ten lepší případ. Soustřeďte se, neuhněte pohledem! A snažte se, ať u toho vypadáte zoufale, jako chudinka hladová, která už týden nic nejedla. => Z toho vyplývají dvě možnosti: Za a; Buď se s vámi podělí, takže víte, že vaše snaha nebyla marná. Za b; Nebo vstane, a půjde vám dát něco k jídlu. Jako slušně vychované kočičky ho následujte, a omrkněte, zda podané jídlo odpovídá vašim chuťovým buňkám. Pokud ne, tak se vraťte zpátky na stůl, a pokračujte v hypnóze.

 

KONTROLU NÁKUPU: Začněte od píky. Hned jak se vám páníčci vrátí domů, zkontrolujte obsah tašek. To by bylo, abyste tam něco neobjevili. Většinou je to zabalené v papíře, takže jakmile slyším šustit papír, a vidím, že si páneček něco rozbaluje, hned du omrknout, co to má. (Většinou něco z masny, on je totiž salámový, špekáčkový a slaninový typ.)


KONTROLU PUSY: Zásadně, a to už od malinka čichám paničce k puse, abych věděla, co jí, popřípadě co jedla, a přede mnou utajila, (třeba když jsem zrovna spala.) Musím vás ale varovat, že můžete narazit na velmi prapodivné pachy. Lidi mají ve zvyku strkat si do pusy kde co, co se masu ani trochu nepodobá! Nejhorší jsou citrusové plody, cibule a ocet! -Jsou tak aromatické, že to poznáte i na dálku, takže nemusíte kvůli tomu riskovat život. Myslete si něco o labužnických Barbarech, a nechte je, ať si dají, když nevědí, co je dobrého. Naštěstí dobrá zpráva pro vás, většina z nich je masožravých, a milujou řízečky, gulášek, pečínky a podobně, což bez pořádné flákoty masa neudělají. A zde přichází příležitost pro nás.

 

ZÁSADA číslo 4.
Musíte mít ZÁJEM O VAŘENÍ. Když už ho nemáte opravdový jako já, tak ho aspoň předstírejte. Ráda asistuji při krájení masa, a pak to taky musím otestovat. Vaření někdy trvá dlouho, přesto po celou tu dobu neodpustím kuchyň. Například spím na patře v kuchyni, a hlídám, aby se to nespálilo. Chce to trpělivost, naučte se čekat. Kdo se u čekání nudí, může si třeba olizovat kožíšek, stejně se to sluší, (lidi si taky před jídlem mejou ruce.)

 

ZÁSADA číslo 5.
Je hlavně pro ty, kteří mají zájem jíst jen jídlo, které konzumují lidi. NEJEZTE ŽÁDNÉ PAŠTIČKY pro kočičky, a z kapsiček vylízejte jen sťávičku.
Budou vám kupovat nové a nové, až zjistí, že vám vlastně žádná nechutná, a na trhu je jen omezený počet druhů. Takže jim nezbyde nic jiného, než vám dát nějaké jiné náhradní jídlo. Nesmíte si ovšem všímat ANI GRANULEK, když sníte pár kousků, tak to nepoznají, ale jakmile vyprázdníte celou misku, nikdy nedosáhnete toho po čem toužíte, protože vás budou krmit jenom granulemi, a to přece nechcete. A věřte tomu, že vás hlady umřít nenechají, protože vás mají rádi, takže pro vás brzy najdou jinou -vám vyhovující alternativu. Pro mě je to hlavně kuřátko syrové, či vařené, rybí filé, vepřové masíčko a šunka. Nemám to sice každý den, ale aspoň se mi to neomrzí. Občas sním i nějakou paštičku a podobné kočičí dobroty.

 

RADA NA ZÁVĚR jako BONUS:
SPORTUJTE! -Když budete sportovat, hopsat, skákat a dovádět, budete mít hubenou postavu, tím pádem budete vypadat hladově, a budou vám furt strkat pod čumák samé dobroty, ba co víc, budou vás nutit do jídla.
A tak dosáhnete toho, aby pánečci skákali podle vás, aniž byste se museli naučit pískat.
Hlavně buďte důslední, nekompromisní, a na nic nezapomeňte! A uvidíte, že brzy se dočkáte kýžených výsledků.
HODNĚ ŠTĚSTÍ A HODNĚ ŘÍZKŮ
VÁM PŘEJE
Mici
Mňaäáuüúűů!

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?