Návštěva paní doktorky

20. března 2011

Ahoj kamarádi! Dovolte mi, abych se vám svěřil se svým příběhem. Doufám, že vám nevadí, že nejsem pejsek - jsem malé morčátko žijící v Ústí nad Labem. Jsem na světě teprve od 23.1.2011 a už jsem byl navštívit paní doktorku, protože jsem si 16.3. pochroumal nožičku, když jsem mamce seskočil z klína na sedačku. Špatně jsem si při dopadu ohnul nožičku.

Dost mě to bolelo. Musel jsem ale vydržet až do rána, protože se to stalo večer a na veterině už měli zavřeno. Mamka vstala brzy ráno, aby mě zkontrolovala. Abych ji zmátl, tak jsem ohýbal jinou nožičku (tentokrát pravou přední)! Mamka na nic nečekala, dala mě do přepravky, kterou obalila dekou, zavřela do teplé tašky a vyrazila se mnou na veterinu. Chvíli jsme čekali. Dost mě děsil štěkot psů, kteří také čekali na to, co se s nimi bude dít. Naštěstí jsme nečekali moc dlouho. Paní doktorka mě prohlédla, řekla, že jsem kluk jako buk, prohmatala a prokroutila mi nožičky, zrentgenovala mě, zvážila, dala injekci a léky proti bolesti, které musím brát celý týden. Naštěstí mi chutnají, tak mi to ani moc nevadí. Na rentgenu se zjistilo, že jsem měl nožičku poraněnou už jako malé miminko, když jsem vypadl z králíkárny. A teď jsem se do ní zase uhodil. Rozloučili jsme se s paní doktorkou a vyrazili domů. Tam už na mě čekali mí spolubydlící. Byl jsem unavený, tak jsem si rychle zalezl do domečku.
Dost mě to všechno vykolejilo a přestal jsem papat. Naši o mě měli strach, tak včera běželi zase k paní doktorce a ta jim pro mě dala výživu. Snad bude tak dobrá jako vitamín C, který ochotně baštím z injekční stříkačky! Tak zatím ahoj! Marůdek Vlastík

 

Přidáno 39 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?