Neboj se, jsem s tebou

30. března 2012

Jsi moje milá kočička Milkynko, máš mě moc ráda a já tebe samozřejmě také. Nevím, čím to je, že jsi od malička taková trochu víc plachá než všechny ostatní naše kočky. Jsi taková moje malá bázlivka.

 

 

Ostatní kočky a kocourci mi jedí z ruky, jenom ty si necháváš jídlo naservírovat někam stranou. To mi samozřejmě nevadí, mě se líbíš jaké jsi! Už od doby, co jsi se narodila a byla jsi malá kočička v pelíšku jsem věděla, že budeš výjimečná a úžasná kočička. A to ty jsi.

 

Jsi jedna z nejmilejších kočiček, které jsem kdy měla, ale to byly skoro všechny. Rozhodně všechny z těch, které s tebou žijí u nás doma. Když jsi byla malá, byla Sisinka největší oblibenkyně mojí sestry, tvé druhé paničky a moje nejmiovanější kočičky byli Orinek a Bibinka.

 

Ty jsi taky byla moje mimořádná kočička, i když jsi byla taková zastčená a plachá. Když ale Bibinka zemřela, pokusila jsem se tě trochu na mě přivyknout, protože jsi byla taková vyplašená. A povedlo se!

 

Stal se s tebe takový mazlíček, že větší už s výjimnkou Bigouška nebo Micka být snad ani nemůže. Milkynko, jsi moje milovaná kočička a já tě mám moc ráda. Nikdy bych nechtěla místo tebe jinou kočičku, protože ty jsi prostě úžasná.

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?