Nebojte se, on je hodný!

25. listopadu 2011

Tak tohle jsem od malinka slýchával, když k nám běžel pejsek. Bylo jedno, zda jezevčík, labrador, německý ovčák nebo border kolie. Když se k nám rozběhli, těšil jsem se na hru, ale panička mě vždy zarazila a řekla, sedni, čekej.

 

 

Nechápal jsem proč. Vždyť pejsek si k nám přeci běží hrát. I podobný dvounožec, podobný tomu mému na nás vždy volal, že je hodný. Tak jsem se vždy těšil. Ale ouha, víc než těch pejsků, kteří si běželi hrát bylo těch pejsků, kteří si přiběhli kousnout.

 

Takto hodní pejskové prý nikdy nekousnou, ale kousli. Přiběhli a zakousli se do mě už jako do štěňátka. Zřejmě si mě pletli s plyšovou hračkou. Někteří se na ulici vyrvali majiteli nebo dovláčeli dítě, které je mělo držet přes silnici až ke mě. fuj... Jiní přeskočili plot nebo vyrazili vrata, aby si kousli.

 

Svět se pro mě stal ošklivým místem. V každém psu jsem viděl zlého trhače, co mě jde zabít. Začal jsem se bát. Zprvu jsem chtěl utíkat, vyhnout se jim nebo se podřídit, ale to nepomohlo. Jim to bylo jedno. Hlavně, že měli co kousat. Skončilo to tak, že jsem na ně ze strachu, celý skrčený štěkal, ve snaze je odehnat. Vůbec jsem jim nevěřil. Naštěstí jsem to ale s pomocí paničky, psích kamarádu a jejich pánečků překonal a dnes psům znovu věřím.

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?