Nečekaná vyjížd'ka

7. února 2012

Jednou jsem byla v naší stáji sama a měla se starat o koně. Olonžovala jsem Nugetu, Vanessu a pak jsem šla napást Bena (což je fríský kůň). Po chvíli už mě to nebavilo a přemýšlela jsem, že bychom šli zpět.

 

 

V tom jsem ale zakopla o jeden kmen a v tu chvíli mě to napadlo. Stoupla jsem si na kmen a vyhoupla se Benovi na hřbet, chvíli koukal, ale pak se pásl dál. Pobídla jsem ho a šli jsme travnatou uličkou směrem k lesu. Pohodlně jsem si seděla a jemně přidržovala vodítko.

 

Jelikož bylo parné léto a Ben nesnáší komáry a utíká před nimi, tak se rozklusal. Nečekala jsem to, tak jsem se prosadila a dál jsme klusali. Chtěla jsem nacválat, ale jelikož jsem to tam neznala, přešla mě chut'. Po hodině jsme se vraceli už jen krokem.

 

Hladila jsem Benovou měkkou jemnou srst, když v tom se něčeho lekl. Vyskočila a hnal si to tryskem. Chvilku běžel a pak zase přešel do kroku. Spokojeně jsme se vrátili domů do stáje. Na vyjíždku ráda vzpomínám a někdy jí s Benem zopakujeme.

Adéla Králová

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?